Çark Caddesi Adapazarı, Sakarya

YORUMLAR

YORUMLAR

44 YORUM
 • Ubeydullah , Sportif Eğitim Uzmanı
  15-Nisan-2019

  Merhaba, Baki Hoca ile çalışmaya başlamadan önce iyi bir araştırma yaptım hiç biri aklıma yatmadı ve sıfır İngilizce ile Baki Hoca ile çalışmaya başladık ve hemen verim almaya başladım. arkadaşlar kesinlikle Baki hocadan demo ders almadan başka kurslara yazılmamanızı tavsiye ederim.

 • Esin Danç, Hemşire
  03-Nisan-2019

  Merhabalar arkadaşlar, ben A1 seviyesinde bile olmayan ingilizce seviyem ile Baki Bakırkan hocaya başladığımda hedefim öncelikle girmeye bile cesaret edemediğim yds-yökdil sınavından 55 almaktı ve çok şükür bu süreci 63,75 alarak tamamladım. Gerçi heyecan yapmayıp süreyi etkin kullanabilmiş olsaydım eminim daha yüksek bir puan alabilirdim. Baki hocayla derslerimizi haftada 2 gün 3 ders saati ile yaklaşık 4 ay gibi bir sürede (120 ders saati) ile tamamladık. Hocamızın geliştirdiği basit tekniklerle ve oluşturduğu kelime listesiyle ilk günden itibaren çıkmış soruları çözdük. Kelime listesi çok temel kelimelerin olduğu 286 kelimelik bir listeydi. Baki hoca defalarca girdiği sınavlardan 100 tam puan almış ve bu sınavı teknikleriyle öğrencileri için olabildiğince basitleştirmiş bir hoca. Derslere devamsızlık yapmadığınız ve tekniklere uyduğunuz sürece emin olun Baki hocayla bu sınava ilk ve son kez hazırlanmış ve hedefinize ulaşmış olacaksınız. Ayrıca Baki hoca 7/24 ulaşabileceğiniz her türlü sorununuzu danışabileceğiniz vizyonu çok yüksek bir hocadır. Hayatınızın dönüm noktalarıyla ilgili doğru yönlendirmelerindeki isabeti belki de yıllar sonra fark edeceksiniz. Bu yüzden kendisine özellikle teşekkür ederim. Kısacası kaybedecek zaman ve paranız yoksa kesinlikle doğru adres Baki Bakırkan hocadır. Bunu görmeniz için her zaman misafirlerine açık olan sınıfında ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Herkese başarılar dilerim.

 • Seda Balta, Bilgisayar Mühendisi
  13-Ekim-2018

  Merhaba arkadaşlar , ben de bu yola çıkmadan önce çok araştırma yaptım.İngilizce tecrübem yok denilecek kadar azdı ve hedefimde 75 80 arası bir puandı.İngilizce sevgim de pek fazla olmadığından nasıl en kolay şekilde halledebilirim diye çok araştırdım.Baki Bakırkan hocayı tercih ettim.Bu tercihimin ilk sebebi bu eğitimi veren diğer kurslara göre eğitim saatinin çok az olup başarı oranının çok daha fazla olmasıydı.Diğer a,b,c kursları haftaiçi her gün minimum 5er saat ders verirken ,Baki hoca sadece hafta sonu 3er saat ders ile halletme imkanı sunuyordu.İkinci sebebi ise bu işi tamamen tekniklere dayandırıyor olmasıydı çünkü şöyle bir zihniyete sahiptim okuyup anlamayı öğrendikten sonra bu işi zaten yaparım , önemli olan daha az çalışıp bu işi yapabilmekti.Bu düşüncelerimin sonunda Baki hocayla tanıştım ve kaydoldum.İlk gününden son gününe kadar her derste çıkmış sorular üzerinden çalıştık.Kelime listemiz vardı hedeflenen puanlara göre ama hiç bir zaman oturup kelime ezberi yapmadım.Sürekli olarak çıkmış soruları tekniklere uygun olarak çözdüm tekrar ettim bu şekilde fark ettim ki kelimeleri ezberlemişim.zaten derslerde o kadar çok soru çözüyordu ki hocamız ister istemez ezberlemiş oluyor insan.Soruları çözerken aklımıza hiç bişeyin takılmaması için karşılaştırmalı olarak çözüyor.Baki hoca bu sınavın nasıl yapıldığını , nelerin sorulduğunu , hangi yöntem uygulandığını, soruya nasıl yaklaşılması gerektiğini çok iyi kavramış bir hocadır.İngilizce temelli diğer sınavlarında eğitimlerini vermektedir. Yani bu işi gerçekten iyi biliyor.Kursun sonlarına doğru ingilizce okuduğumu anlayabildiğimi fark ettim.Bir makaleyi %90 oranında anladığımı farkettim.Oysaki buna yönelik hiç bir çalışma yapmamıştım.Baki hocam meğer bize bunu fark ettirmeden öğretmiş.Ders haricinde insan olarak çok değer verdiğim , tanımaktan memnun kaldığım bir hocam oldu kendisi.Herkese ılımlı yaklaşan , anlayışlı , düşüncelerini kırmadan ifade eden , teşvik edici , kültürlü bir hocadır.Bu süreç sonunda yökdilden 77.5 aldım.Ben hedefim doğrultusunda çalıştığım için bu puanı aldım.Daha iyi çalışma yapan hocamızı daha iyi dinleyen arkadaşlarımız daha yüksek puanlar aldılar.Sonuç olarak eğer bir gün temel hedefime ulaşırsam Baki hocanın üzerimdeki emeği büyüktür.Bu kadar kısa sürede ve az bir çalışmayla hem hedefime ulaştığım hem de böyle değerli bir insanla tanıştığım için çok mutluyum.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • Nilgün, Ögrenci
  11-Nisan-2018

  Baki hocanın 1 dersine katılıp farkı görebilirsiniz.hem yapabileceğimize inanıyoruz hemde hic ingilizce dersi almasanız bile 2 aylık kurla 50 çok rahat alabilirsiniz.

 • Katibe Aslı Baylan, Öğrenci
  11-Nisan-2018

  Merhaba Yds ve Yökdilden korkan arkadaşlar ben Baki hocayla 4 aylık düzenli bir çalışma sonucu 65 puan aldım. Hocanın öğrettiği tekniklerle ve verdiği kısacık kelime listesiyle çok kısa sürede 75-80 civarında puan almak çok kolay. Kendimden örnek vermem gerekirse aşırı heyacan yaptığım için 65 aldım sakin kalabilseydim 75 üstü çok rahat yapardım. Baki hocanın diğer kurslardan vs en büyük farkı ve avantajı ÇOK KISA BİR SÜREDE yds-yökdil gibi büyük bir engeli aşmamıza yardımcı olması ve öğrencilerine karşı davranışları sürekli bizimle ilgilendi kurs haricinde WhatsApptan attığımız soruları, aklımıza takılanları her zaman cevapladı yardımcı oldu, moralimiz düştüğünde bizleri hep motive etti hocadan çok abimiz oldu. Derslerimizde hem çok eğlendik hem de çok önemli teknikler öğrendik. Ben okumak istiyorum teknik öğrenip geçmek nasıl olur diye düşünüyorsanız eğer ilginç bir şekilde okumaya da başlıyorsunuz çünkü hocanın verdiği kelimler bir makalenin temelini oluşturan kelimeler geri kalanıda zaten sizlerin alanınızla ilgili bildiğiniz kelimlerle tamamlanıyor. Kısa bir sürede kısacık kelime listesiyle bu engeli aşmak için başka bir yere gitmeden direk baki hocaya gelmenizi tavsiye ediyorum.

 • Hülya çiftçi, Ögretmen
  10-Nisan-2018

  Merhaba arkadaşlar.Çok vaktim yok ama yüksek puan almam gerekli diyorsanız kesinlikle baki hocanın yds kursuna kayıt olmanızı tavsiye ederim.Ben 2 küçük çocukla çok yoğun çalışamadan önceden 33 aldığım puanımı 67.5 çıkardım ki rahat 80 alınabilirdi benim sınavda vaktimi iyi kullanamadıgımdan kaynaklı alamadım.Ama siz baki hocanın dediklerine harfiyen uyarsanız 80 alma ihtimaliniz cook yüksek.Herkeze başarılar.

 • Sümeyye Demircioğlu, Sosyolog- Öğrenci
  10-Nisan-2018

  Sadece 2 aylık bir eğitim sonucunda 25 olan puanımı hocamın sayesinde 55 e yükselttik. Kendisi de bilmez. Eğitime başlamadan önce hocamı rüyamda gördüm ve sırf bu sınav için İstanbuldan Sakaryaya kendisinden ders almaya gittim. Hayatımda önemli adımlardan biri olan aynı zaman da imkansız olarak gördüğüm bu sınavı geçmiş olduğuma hala inanamıyorum. Kendisine inancımı dirilttiği, imkansız hiçbirşeyin olmadığını bize bir kez daha gösterdiği için minnettarım. Eğitim almayı düşünen arkadaşlarada sonuna kadar tavsiye ediyorum. Herşey için teşekkürler hocam.

 • esra cömert, akademisyen
  10-Nisan-2018

  mükemmel tekniklerle 3 ayda 67.50 aldım. Benim için imkansız olan bu puanı baki hoca sayesinde aldım.

 • IŞILAY HALAT, Ögrenci
  08-Nisan-2018

  İlk olarak Sakarya da yds den ve yökdilden başarılı bir puan almak istiyorsanız Bakı hocayı tercih etmelisiniz. Ben ki a1 seviyemle bakı hoca sayesinde 58 aldım.Bize çok emek verdi,motivasyonumuzu hep yüksek tuttu.Bizim bu sınavlara olan bakış açımızı değiştirdi ve kazanmamızı sağladı.Biz ona güvendik o da bize.Bakı hocanın teknikleriyle sınavdan başarısız olmak imkansız ne kadar teşekkur etsek azdır. Teşekkurler hocam...

 • Merve ÖZEL , Jeofizik mühendisi
  08-Nisan-2018

  Sakaryada YDS için gidebileceğiniz tek yer. Baki hoca sayesinde bu sınavdan korkum tamamen silindi. Tek yapmanız gereken hocanın dediklerini harfi harfine uygulamak. Emeğiniz için çok teşekkür ederim hocam.

 • Gözde Sökezoğlu, Öğrenci
  08-Nisan-2018

  Baki hocayla tanışmadan önce özel bir ingilizce kursuna gittim. Bana yds kursu alabilmek için B2 dahil 4 kur almam söylendi ve aldım. Bitirdim ama asla B2 seviyesinde değildim. Bu şekilde olacaksa ydsden hiç birşey olmaz dedim ve bıraktım. 1 bucuk yıl aradan sonra internet üzerinden Baki hocayı buldum. Yaptığımız kısa telefon görüşmesinde gayet ikna oldum ve ertesi gün kursa yazıldım. Daha önce ydsden 26, yökdilden 38 almıştım. Şimdi ise 5 ay gibi bir sürede yökdilden 72.5 aldım sınav stresinide işin içine katarsak bilgi olarak 80 üstü çok rahat alınabilirdi.Teknik işlemiyor bu sınavlarda diyenlere inanmayın. Öğrendiğimiz tekniklerle ve kısacık kelime listesiyle hem parçaları rahatça anlayabildik hemde kısa sürede soruları çözebildik. Düşünen herkese tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız. Emekleriniz için teşekkürler baki hocam..

 • Hilal OKUR, Öğrenci
  08-Nisan-2018

  Merhaba bunları okuyan, kararsızlık yaşayan, önünde engel gibi duran puanları aşmak için çaba gösteren, yenilen, tekrar deneyen sevgili arkadaşlar. Size tavsiyem Baki hocamla hemen iletişime geçmeniz ve derslerine başlamanız. Sakarya'da ondan iyisi yoktur eminim ki. Hocam işine inanılmaz saygılı, her daim yüksek enerjili bir insan kesinlikle. Ben yaklaşık 2.5 ay süren bir kurs dönemine katıldım. Haftada sadece iki gün derslerine devam ettim ve itiraf etmeliyim ki sadece 1 ay konsantre olarak çalışabildim. Ve istikrarlı bir şekilde 33.750 alan ben puanımı tam iki katı olan 67.500 e çıkardım. Böyle bir sonuçla karşılaşacağımı üç ay önce söyleseler inanmazdım. Siz de kendinize inanmakta zorlansanız da o size inanıyor.

 • Ebrar şebin, Öğrenci
  08-Nisan-2018

  Merhaba arkadaşlar. Bakı bakırkan hocamız ile 5 aylık bi çalışma neticesinde puanım 68.750 oldu. A1 düzey de ingilizce seviyem vardı ve kesinlikle bu sınavı geçebileceğime inanmıyordum.Baki hoca sayesinde çok şükür ilk girişte bu puanı alabildim. Sadece taktikler üzerine bir anlatım tarzı var ve herkesin anlayabileceği bir düzeyde.Kesinlikle herkese tavsiye ederim. En önemlisi de öğrencileriyle çok çok ilgili bir öğretmen , böyle bir hocayla karşılaştığım için çok memnunum. Allah razı olsun Bakı hocamızdan:)

 • Hilal Sarı, Türkçe Öğretmeni
  08-Nisan-2018

  Merhaba arkadaşlar daha önce hiç sınava girmemiştim ama ingilizcem sıfır diyebilirim baki hocamı geçen seneden beri takip ediyordum ekim ayında kursuna gittim daha ilk derste birşeyler yapabileceğimi düşündüm bazen zaman geçtikçe moralimi bozdugum anlar da oldu ama Baki hocam her zaman basarabilecegime inandı ve bana destek oldu güzel sözleriyle yokdilden 61.250 gibi hiç beklemediğim çok güzel bir puan aldım herkese tavsiye ediyorum. Hocam Allah razı olsun çooooook teşekkür ederim.

 • Tuğba Başar, Öğrenci
  08-Nisan-2018

  Baki hocaya gelmeden önce yökdil sınavına girdiğimde soru çözme yöntemine sahip değildim. 31 puanla başladığım dil puanımı kurs sayesinde 51 puana yükselttim.Baki hocanın bize öğrettiği taktiklere çalışmaya devam ederek istediğim hedefe ulaşacağım inşallah. Baki hoca sayesinde dil sınavını halledeceğime dair umutlarım arttı. Herkese Baki hocanın kursunu tavsiye ederim

 • Meryem Dişli, Doktor
  07-Nisan-2018

  Meryem Dişli,öğrenci.yaklaşık 2 ay haftada dört saat,Baki hocamdan ders aldım.başta olmayacakmış gibi geldi.çok az derecede ingilizce biliyordum ve hiç geçemeyecekmişim gibi geliyordu.ders aldıkça soruları çözebiliyor olduğumu gördükçe şaşırıyordum ama yine de umudum yoktu.her ne kadar baki hocam teknikleri uygulayın ,yaparsınız dese de bu kadar kısa sürede başaracağıma inanmıyordum.haklıymış,gerçekten teknikleri çok isabetli imiş ve söylediklerine inanmak ve yapmak yeterliymiş.hala geçtiğime inanamıyorum.teşekkür ederim baki hocam

 • Dilek Önal, Öğrenci
  07-Nisan-2018

  Kısa sürede iyi bir puan almak istiyorsan doğru yerdesin tek yapman gereken "hocanın dediklerini yapmak" nasıl ders işlediklerini bir derslerine katılıp gördükten sonra başladığım bu süreçte şahsen ben söylemek istemediğim kadar düşük olan puanımı sadece 4 ay da 60 a yükselttim ki biraz daha çalışsam rahat daha yüksek alırdım ben şanslıydım ki bizim sınıf olarak da sinerjimiz çok iyiydi dersler hep keyifli geçti yeri geldi birbirimize yardımcı olduk eksiklerimiz için bu sınav stresinin yanında güzel arkadaşlıklar kurduk Şükürler olsun ki çoğumuzun yüzü gülüyor Emekleriniz için çok teşekkürler hocam bizden hiç vazgeçmediniz

 • Serkan Demirel, Bankacı
  07-Nisan-2018

  Merhaba arkadaşlar en son 42 puanla baki hocanın derslerine başladım. Sosyal medyadan araştırdım okudum ve şükürler olsun ki doğru karar verdiğimi derslerde anlamıştım zaten fakat bunu 4 ayda almış olduğum puanla da teyid ettim. Benim için yeterli olan 55 puanı geçmiş olup 63,75 puanla bu sorunuda başta Mevlamın yardımı sonrasında da baki hocanın destekleriyle halletmiş olduk şükürler olsun. Sadece ben değil sınıftaki arkadaşlarımın çoğu istedikleri puana ulaştılar başarı oranı çok yüksek zaten gittiğinizde duvarda kazananları görüyor ve ümidiniz dahada artıyor, şuda var ki gerçekten şanslıydım çok güzel insanlar tanıdım sınıfın kalitesi harikaydı yüreği güzel olan bu arkadaşlarla hep beraber derse odaklandık sinerji çok iyiydi. Herşeyden önce ders takibi verilen ödevler çok önemli özellikle çıkmış tüm Yds, Yökdil sorularını baki hocanın en ayrıntısına kadar çözmüş olması bence en kritik nokta, teknikler çok işinizi kolaylaştıracak üzerinde çok çalışılmış emek verilmiş teknikler bunlar paragraf yapamayan ben paragraftan iyi netler yapmaya başladım. Değişikliği dersin başından itibaren hissediyorsunuz. Burada kesinlikle amacım reklam değil bende yorumları okuyarak baki hocaya geldim ve deneyimlerimi sizlere aktarmak için yazma gereği hissettim. Doktora öğrencisi olarak Haziran’daki yeterliliğe yetişmek benim için çok çok önemliydi baki hocamın manevi desteğiyle moralize olmuş şekilde sınava girdik ve şükür hallettik. Derste istediğin kadar soru sor, evde watsaptan soru sor, her zaman anında desteğini yanınızda buluyorsunuz baki hocanın, asla bıkmıştık umursamazlık yok sadece sizi hedefinize ulaştırmak için sürekli yanınızda olan bir baki hoca var. Ayrıca arkadaşlar bu işlerde karakterde, iş ahlakıda çok önemli , tamamen işine sadık mükemmeliyetçi bir hoca var karşınızda sadece dediklerini yapın ve çalışın emin olun sonuç mutlulukla taçlanacaktır. ALLAH kendisinden razı olsun sizlerede bu yolda kolaylıklar dilemekteyim sağlıcakla Kalın bence doğru adres baki hoca...

 • Emre Eroğlu, Öğrenci
  24-Kasım-2017

  Yaklaşık 6 aylık bir çalışma ve netice olarak 65 puan. Baki hocayla tanışana kadar bunun mümkün olacağını düşünmüyordum. Özellikle Baki Hocanın istediklerini yaparsanız puanların nasıl arttığını göreceksiniz. Kesinlikle Sakarya'da tercih edilecek ilk adres Baki Hoca...

 • Ali Celik, Türkolog
  13-Ekim-2017

  Yaklasik 110 gunluk calisma ile 77.5 puan aldim. Hafta sonu grubundaydim. Hocanin dediklerini yapin, mutlaka sonucu goreceksiniz. Insanligi ve ornek davranisi sayesinde yeni bir dost edinmis de oldum. Hayatimda cok cesitli insanlar tanidim. Baki hoca tanidigim ve deger verdigim degerli bir dost oldu. Baki hocanin en buyuk ozelligi, ogrencisinin calismalarini devamli takip etmesidir. Gece gunduz demeden devamli ogrencisiyle iletisim kurmakta ve sinavla ilgili her turlu yardimi saglamakta. Her calismanizdan sonra hocaya mutlaka bilgi verin. Ne tur sorulari cozemiyorsunuz, neden yanlislik yapiyorsunuz gibi akliniza takilan problemleri mutlaka Baki hoca ile paylasin. Verecegi bilgiler size ilac gibi gelecektir. Sinav sabahi hocayla beraber sinav yerine giderken bana 70 puani cok rahatlikla gececegimi soylemisti. Yillardir gecemegim sinavdan da artik bunalmistim, fakat gecmem de gerekiyordu. Sinava girdim ve ciktim. Sonuclar aciklandiginda cok sevinmistim. Omrum boyunca 77.5 alacagim aklimin ucundan hic gecmemisti. Iste oldu, gectim... Evinizde deneme cozdugunuzde mutlaka hocayla paylasin. Baki hoca istatistik bir sonuc cikararak basari duzeyinizi gorur. Ben denemelerimin sonucunu hep paylasirdim ve kendisi hespalamalari sonucunda 70 puani rahat gececegimi soylemisti. HocNin derslerine katilin, farki goreceksiniz zaten... Ali Celik Biskek-Kirgizistan

 • Fatih Korkmaz, Ögrenci
  17-Eylül-2017

  Kursa basladigimda paragraf sorularina bakip içlerinde kaybolurdum. Öncelikle paragraf sorularindan korkmamayi ögrendim. Sonrasinda teknikler sayesinde minimum kelime bilgim ile paragraflari anlamadan dahi dogru cevaplari bulabilecek seviyeye geldim. Bir aylik paragraf çalismasi sonucunda 10-12 dogru yapabiliyorum. Sinava kadar bu sayi Baki Hocamizin da destekleri ile artacaktir inaniyorum :) Hocamizin vaatlerini birebir yasiyorum. Gelin siz de görün.

 • Misafir, Ögrenci
  14-Eylül-2017

  Sakarya'da kesinlikle baki hoca. 2 yil önce dil kursuna gitmistim ve B1 seviyesinde birakmistim. bu sene sinav için tekrar aradigimda en az B2 seviyesine gelip sonrasinda kurs vereceklerini söylediler bu da en az 3 ay alacakti ve sinava 1 ay kalmisti. baki hocayi tesadüfen facebookta gördüm ve bana bu sinavin seviyeden çok teknik isi oldugunu söyledi. ilk dersten itibaren farki anlayacaksiniz. teknikleri çok basit, kelime sayisini en aza indirmis, paragraf teknikleriyle sinav gözünüzü korkutmayacak. ben 3 hafta gibi kisa bir sürede baraji rahatlikla geçtim. baki hoacamdan allah razi olsun.....

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Baki hocanin dersleri cok iyi, sonunda gectim. Cok iyi birisi, insanligi ve hocaligi ile ornek aldigim degerli insanlardan birisi.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Baki hocam bize derslere başlarken söz verdiginiz gibi beni de Yds derdinden kurtardiniz..hemde 81.25 gibi bir puan aldırarak..yine söz verdiginiz gibi kendiniz de Nisan 2017 Yds den de yine 100 tam puan aldınız..ve bana hem sizin gibi donanımlı bir öğretmenden ders alma ayricaliğini yaşattiniz hemde bana hayallerimi gerçekleştirmemde en önemli katkıyı yaptiniz ..size ne kadar teşekkür etsem az kalir...sizi herkese tavsiye ederim.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Baki Hocam harikadır. Yıllardır geçemediğim sınavı Baki Hoca sayesinde geçtim. Diğer YDS vb. dersleri veren hocaları da asla kötülemiyorum. Ben Baki hocadan memnun kaldım. Şuanki sınavım da 75 üzerinde. Senet vb. derdiyle uğraşmıyorsunuz. Zaten beğenmezseniz dersleri bırakabilirsiniz. Adama gecenin 2sinde mesaj atıyorum yine de üşenmeyip cevaplıyor. Hocada yılların birikimi var. Yok onu gördün işaretle, yok şunu gördün işaretle gibi bir hareketi yok. Neyi niçin işaretledik? Bu soru üzerinden cevaplara ulaştırıyor. Hocanın kendine özgü yöntemleriyle ingilizcesi zayıf birisi hocanın dediklerini yaparsa 55 puan civarında alabiliyor.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Sakaryada yds için kesinlikle BAKİ HOCA'yı tercih etmelisiniz. Sadece 2ayda daha önce 15 aldığım bu sınavdan çok az çalışmama rağmen 1buçuk yaşında bebeğim olmasına rağmen 2AY gibi çok kısa bir sürede 56 puan aldım. Bu skorda yüzde 70 Baki Hocamın emeği var. Emeğine sağlık hocam. Benim için hayal olan bir puanı aldım çünkü yds bana çok uzak bir sınavdı ilk kez bir kursa gittim ilk kez çalıştım tek seferde başardım aynı zamanda uykusu olmayan bir bebek büyütürken. Bu şartları göz önünde bulundurarak bu başarının çoğunluğu sayın hocamda kesinlikle Baki hocayla bu işi halledersiniz arkadaşlar.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Mütevaziliği ve yds teknikleriyle cok iyi biri biraz çalışan 65 üstü cok rahat alabilir teknikleriyle.Önce Baki Bakırkanın bir dersine katılın sonra kendiniz karar verin derim.Adam zaten tekniklerine güvendiği için senet imzalatmıyor memnun kalmazsanız istediğiniz zaman bırakabilirsiniz diyor bu bile işi bildiğinin göstergesi.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Sakarya'da YDS için Baki Bakırkan. Tavsiyem kesindir.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Sakarya'da yds için Baki hoca tek adres. Kesinlikle kısa sürede ingilizce adına çok şey öğreniyorsunuz.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Baki hocanın gercekten cok hoş ve işini hakkiyla yapan bir yaklaşımı var.Asla gereksiz birsey anlatip ogrenciyi sacma gramer konularina boğmuyor. Paragraflardan zaman sorularina kadar butun soru tiplerini tek tek ele alip kendisine has özel teknikleri ile,siz iyice nasıl çözülmesi gerektiğini anlayınca kadar 100'lerce örnek soru çözümleriyle açikliyor.Doğru şıkkın niçin doğru, yanlış şıkların neden yanlış olduğunu tek tek bıkmadan usanmadan her seferinde anlatıyor.Öğrencisinde Yds korkusu diye birşey bırakmıyor.Kalitesini ve farkını kurs başlar başlamaz hemen anlıyorsunuz zaten. Umarım bu bilgiler Yds icin dogru kisiyi arayan herkese faydalı olur ve onlarda benim gibi ingilizceyi hayatlarında bir sorun olmaktan çıkarırlar.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Ben de baki Bakırkan ile hazırlanıyorum yds ye sınav teknikleri cok harika şiddetle tavsiye ederim.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Baki Hocam size çok teşekkür ederim..verdiğiniz eğitimle bana hem ingilizceyi öğrettiniz hemde sevdirdiniz.. Bide üstüne e-YDS den 73.75 aldırdınız..Sende başaracaksın bak göreceksin demiştiniz aynen dediğiniz gibi de oldu.. Darısı diğer ingilizce eğitim sisteminin ve sınav mağdurlarının başına.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Baki hocam size ayrıca teşekkür ederim sayenizde Yds den 82.50 aldım.Artık hayalim olan THY na basvurabilecegim. Bütün emekleriniz ve öğrettiğiniz hersey için sağolun.Siz tanımasaydım başaramazdım.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Baki Hocam sizin öğrettiğiniz taktikler ve sizin her zaman söylediğiniz gibi onlari doğru uygulamak ve biraz çabayla bu iş oluyormuş başka kursa gitmeye hiç gerek yokmuş.. sayenizde 30 puanla başladığım kurstan 2 aydan az bir sürede 58 e yükseldim Allah sizden razı olsun.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Ben de Baki Bakırkan Hoca'dan çok memnun kaldım.Hatta actigi siniflara iki dönem arka arkaya gittim çünkü ilk defasında bize gösterdiklerini sinavda tam uygulamadigim ve çalışmadığım için sadece 50 aldım ancak ikinci dönem gittiğimde bize anlattığı yaklaşımları sinavda tam anlamıyla uyguladım ve cok sukur 67.50 alarak YDS derdinden kurtuldum.Eger biraz da kelime çalışsaydim daha iyi bile olabilirdi. Teşekkürler Baki Hocam.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Ben herkese Baki Hocayı tavsiye ederim.Gerçekten tam anlamıyla YDS ye hakim bir hoca ve anlatımı da çok basit ve anlaşılır ve de en önemlisi çok işe yarar.Ben kendim en son sınavda onun sayesinde 76.25 aldım ve bu yds belasından kurtuldum.şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum.Adapazarında hiçbir kursun yapmadığını yapıyor ve sizi bağlayıcı bir kagıda imza attırmıyor yani memnun olduğunuz sürece gidiyor ve ücret ödüyorsunuz. Memnun değilseniz istediğniz zaman kursu bırakabiliyorsunuz.Buda pek çok arkadaşımdan onun iyi bir hoca oldugunu duymam dışında ondan ders almamda çok etkili oldu.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Ben Baki Hocayla sadece bir dönem çalışmama rağmen mart 2016 da 76.25 aldım.

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  İngilizceyle İşiniz kalmasın istiyorsanız Baki hocayı bulun derim

 • Misafir, Ögrenci
  22-Ağustos-2017

  Arkadaslar,Sadece 40 düzeyinde bir öğrenci olmama rağmen Baki Hoca dan aldığım ders sonrasında 2014 yılında YDS sınavından 83.75 aldım ayrıca diğer birlikte girdiğimiz arkadaşların hepsi de 70 in üzerinde aldı.Hatta bir arkadasım en son YDS sınavında sadece A1 kuru düzeyinde bir öğrenci olmasına rağmen Baki Bey in sınav teknikleri sayesinde 55 almayı başardı ve yüksek lisansina başladı.

 • Yusuf Temizcan, Ögrenci
  16-Ağustos-2017

  Baki hoca ile sadece kolay, sade ve anlaşılır bir yöntemle ingilizce öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda bir dost kazanmış olursunuz.

 • Sinem Erbay, Ögrenci
  16-Ağustos-2017

  Çalışmaya basladığımız uzun zaman olmamasına rağmen,konusmaya basladığımı görüyorum. İngilizce'ye dair tüm korkularım yok oldu. Kesinlikle dogru adres!!! Emekleriniz için teşekkür ederim hocam

 • Murat Bakırkan, Ögrenci
  16-Ağustos-2017

  İngilizce öğrenmek istiyorum diyenler için doğru adres

 • Asrın Altunbolat, Ögrenci
  13-Ağustos-2017

  Şuan dil kursunda öğrencisiyim üniversite sınavına hazırlanıyoruz 30 netlerle basladim 60 nete 1 ay içinde ulastim. Reading/vocabulary teknikleri hem zamandan hem puandan yardımcı oldu. Dil ile ilgili sınavlarda gidilecek tek adres

 • Ahmed Said Türeli, Ögrenci
  13-Ağustos-2017

  Hocam sizin ögrettiginiz taktikler ve sizin her zaman söylediginiz gibi onlari dogru uygulamak ve biraz çabayla bu is oluyormus baska kursa gitmeye hiç gerek yokmus.. sayenizde 30 puanla basladigim kurstan 2 ayda 58 e yükseldim Allah sizden razi olsun..